Бренд: ST
Краток опис: USB Car charger S7 QC, 2x USB ports, 2A, White,
Достапност:
Шифра: 10597

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
USB Car charger S7 QC, 2x USB ports, 2A, White,
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gm
  • 111
  • 222
  • 333
  • 444
  • 555