Бренд: X5TECH
Краток опис: X5TECH USB to Micro USB 2.0 Cable for Samsung up to S4 and Note
Достапност:
Шифра: 41503

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
X5TECH USB to Micro USB 2.0 Cable for Samsung up to S4 and Note 2 and External HDD with USB 2.0 (USB to Micro USB 2.0) XIC-10S, Color White
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela