Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Modecom GPS navigation FreeWAY SX 7.1, bright 7" TFT LCD display, efficient Mstar 800 MHz CPU, 256 MB of RAM, 8 GB of flash memory, high-class GPS receiver, FM transmitter, Bluetooth module, Windows CE 6.0 operating system, MicroSD / SDHC slot, MapFactor European maps, NAV-FREEWAYSX71-MF-EU
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela