Бренд: Garmin
Краток опис: GARMIN Forerunner 210 HRM, Рачен часовник за трчање со вграден G
Достапност:
Шифра: 38292
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
GARMIN Forerunner 210 HRM, Рачен часовник за трчање со вграден GPS, мултиколор (бело/зелена/сина) боја, со вклучен мерач за отчукувања на срцето, водоотпорен до 50м, прати растојаниe, брзина на трчање, калории, отчукувања, темпo, кругови, Историја од 1000 кругови, Аuto Lap (автоматски започнува нов круг), Interval training (сетирање вежба и времиња за одмор), Потрошувачка на калории базирана на отчукувања на срцето, 8 часа времетрање на батерија (литиумска на полнење), 3 недели издржливост во stand by, Компатибилен со foot pod - мерење на трчање во затворена просторија, Компатибилност со веб страна Garmin connect
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela