Бренд: Panasonic
Краток опис: PANASONIC KX-TS520FXW, Corded phone, White, Redial, Flash, 3x sp
Достапност:
Шифра: 80609
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
PANASONIC KX-TS520FXW, Corded phone, White, Redial, Flash, 3x speed dialings, LED indication for incoming calls, Earpiace volume on 6 levels, Ringer Volume 2 levels + off, Option for wall mounting
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela