Бренд: Panasonic
Краток опис: PANASONIC KX-TG2511FXM, DECT cordless telephone, Grey color, 1.4
Достапност:
Шифра: 80600
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
PANASONIC KX-TG2511FXM, DECT cordless telephone, Grey color, 1.4" Illuminated LCD Display, Speakerphone, Caller ID, 50 numbers memory, 10 redial list, 5 different polyphonic ringtones, conference call, clock, alarm, handset locator, up to 6 handsets can be connected, wall mountable, Rechargeable battery AAA R03 Ni-MH x2
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela