Бренд: Panasonic
Краток опис: PANASONIC KX-TG1611FXJ, DECT cordless telephone, White/Beige col
Достапност:
Шифра: 80592
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
PANASONIC KX-TG1611FXJ, DECT cordless telephone, White/Beige color, Illuminated LCD Display, Caller ID, 50 numbers memory, anti fingerprint area, 10 redial list, 6 different ringtones, conference call, clock, handset locator, wall mountable, Rechargeable battery AAA R03 Ni-MH
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela