Бренд: Panasonic
Краток опис: PANASONIC KX-TS560FXB, Corded phone, Black, LCD Display, 50 stat
Достапност:
Шифра: 80587
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
PANASONIC KX-TS560FXB, Corded phone, Black, LCD Display, 50 station caller ID memory, 20 station Redial memory, 50 name & numbers memory, Flash, Volume sound on 3 levels, Option for wall mounting
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela