Бренд: Panasonic
Краток опис: PANASONIC KX-TG8051FXB, DECT cordless telephone, Black color, LA
Достапност:
Шифра: 80576
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
PANASONIC KX-TG8051FXB, DECT cordless telephone, Black color, LARGE Illuminated Color LCD Display 1.45", Premium texture on base and headset, Illuminated keypad, Caller ID, 200 numbers and names memory, selectable wallpaper, shoulder support, possibility to use when power failure, 10 redial list, 30 different ringtones, 10 number of tones, conference call, clock, handset locator, wall mountable, Night mode, Eco mode, Up to 6 handsets, Rechargeable battery AAA R03 Ni-MH
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela