Бренд: Panasonic
Краток опис: PANASONIC KX-TS500FXB, Corded phone, Black, Redial, Flash, Volum
Достапност:
Шифра: 80575
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
PANASONIC KX-TS500FXB, Corded phone, Black, Redial, Flash, Volume sound on 3 levels, Option for wall mounting
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela