Бренд: Xiaomi
Краток опис: Xiaomi POCO X3 Pro 8/256 Frost Blue, Dual SIM, Display: IPS LCD
Достапност:
Шифра: 74706
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 20,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

19,999 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 925 Ден.
48x КЛУБ РАТА: 438 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Xiaomi POCO X3 Pro 8/256 Frost Blue, Dual SIM, Display: IPS LCD 120Hz HDR10 450 nits (typ), Resolution: 1080 x 2400 pixels 20:9 ratio (~395 ppi density), Corning Gorilla Glass 6, Chipset: Qualcomm Snapdragon 860 (7 nm), CPU: Octa-core (1x2.96 GHz Kryo 485 Gold & 3x2.42 GHz Kryo 485 Gold & 4x1.78 GHz Kryo 485 Silver), GPU: Adreno 640, Memory: 256GB-ROM 8GB-RAM, Quad Camera: 48 MP f/1.8 (wide) 1/2.0" 0.8µm PDAF; 8 MP f/2.2 119˚ (ultrawide) 1.0µm; 2 MP f/2.4 (macro); 2 MP f/2.4 (depth), Video: 4K@30fps; 1080p@30/60/120/240fps; 1080p@960fps; gyro-EIS, Front Camera: 20 MP f/2.2 (wide) 1/3.4" 0.8µm, Connectivity: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac dual-band Wi-Fi Direct hotspot, Bluetooth: 5.0 A2DP LE, GPS A-GPS GLONASS BDS GALILEO BDS, FM Radio, USB Type-C 2.0 USB On-The-Go, OS: Android 11 MIUI 12.5 for POCO, Sensors: Fingerprint (side-mounted) accelerometer gyro proximity compass, Battery: Li-Po 5160 mAh non-removable; Fast charging 33W 59% in 30min 100% in 1h, Dimensions: 165.3 x 76.8 x 9.4mm; 215 gr
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ ИТ
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Сити Мол
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555x180_BT_dec
  • 555x180_TV_dec
  • 555x180_SDA_dec
  • 555x180_IT_dec
  • 555x180_MOB_dec
  • 555x180_procistuvaci
  • 555-greenje
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG