Бренд: OnePlus
Краток опис: OnePlus Nord N10 5G 6/128GB Midnight Ice, Dual SIM (Nano-SIM dua
Достапност:
Шифра: 74638
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 20,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

18,599 Ден.
24x КЛУБ рата: 852 Ден.
48x КЛУБ рата: 438 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
OnePlus Nord N10 5G 6/128GB Midnight Ice, Dual SIM (Nano-SIM dual stand-by), Display: IPS LCD 90Hz, 6.49 inches, 101.7 cm2 (~83.5% screen-to-body ratio), 1080 x 2400 pixels, 20:9 ratio (~406 ppi density), Corning Gorilla Glass 3, OS: Android 10, OxygenOS 10.5, Chipset: Qualcomm SM6350 Snapdragon 690 5G (8 nm), CPU: Octa-core (2x2.0 GHz Kryo 560 Gold & 6x1.7 GHz Kryo 560 Silver), GPU: Adreno 619L, Memory: 128GB-ROM 6GB-RAM, Camera: 64 MP f/1.8 (wide) 1/1.72" 0.8µm PDAF 8 MP f/2.3 119˚ (ultrawide) 2 MP f/2.4 (depth) 2 MP f/2.4 (macro), Video: 4K@30fps, 1080p@30/60/120fps; gyro-EIS, Front Camera: 16 MP f/2.1 Video HDR 1080p@30/60fps, gyro-EIS, Stereo speakers, Connections: USB Type-C 2.0, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac dual-band Wi-Fi Direct hotspot, Bluetooth 5.1 A2DP LE, GPS A-GPS GLONASS GALILEO BDS, FM radio, Sensors: Fingerprint (rear-mounted) accelerometer gyro proximity compass, Battery: Li-Po 4300 mAh non-removable, Fast charging 30W, Dimensions: 163 x 74.7 x 9 mm, Weight: 190 gr.
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Сити Мол
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555x180ss
  • 60Rati_555x180
  • 555-greenje
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG