Бренд: OnePlus
Краток опис: OnePlus Nord N100 4/64GB Midnight Frost, Dual SIM (Nano-SIM dual
Достапност:
Шифра: 74637
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 11,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

9,999 Ден.
24x КЛУБ рата: 458 Ден.
48x КЛУБ рата: 250 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
OnePlus Nord N100 4/64GB Midnight Frost, Dual SIM (Nano-SIM dual stand-by), Display: IPS LCD 90Hz, 6.52 inches, 102.6 cm2 (~82.9% screen-to-body ratio), 720 x 1600 pixels, 20:9 ratio (~269 ppi density), Corning Gorilla Glass 3, OS: Android 10 OxygenOS 10.5.9, Chipset: Qualcomm SM4250 Snapdragon 460 (11 nm), CPU: Octa-core (4x1.8 GHz Kryo 240 & 4x1.6 GHz Kryo 240), GPU: Adreno 610, Memory: 64GB-ROM 4GB-RAM, Camera: 13 MP f/2.2 (wide) PDAF 2 MP f/2.4 (macro) 2 MP f/2.4 (depth), Video: 1080p@30fps, gyro-EIS, Front Camera: 8 MP, f/2.0 Video HDR 1080p@30fps, Stereo speakers, Connections: USB Type-C 2.0, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac dual-band Wi-Fi Direct hotspot, Bluetooth 5.0 A2DP LE, GPS A-GPS GLONASS GALILEO BDS, FM radio, Sensors: Fingerprint (rear-mounted) accelerometer gyro proximity compass, Battery: Li-Po 5000 mAh, non-removable, Fast charging 18W, Dimensions: 164.9 x 75.1 x 8.5 mm, Weight: 188 gr.
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ ИТ
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Сити Мол
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555x180ss
  • 60Rati_555x180
  • 555-greenje
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG