Бренд: Xiaomi
Краток опис: Xiaomi POCO M3 4/128 Power Black, Dual SIM, Display: IPS LCD 400
Достапност:
Шифра: 74500
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 13,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

9,999 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 463 Ден.
48x КЛУБ РАТА: 292 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Xiaomi POCO M3 4/128 Power Black, Dual SIM, Display: IPS LCD 400 nits (typ), 6.53" 104.7 cm2 (~83.4% screen-to-body ratio), Resolution: 1080 x 2340 pixels, 19.5:9 ratio (~395 ppi density), Chipset:Qualcomm SM6115 Snapdragon 662 (11 nm), CPU: Octa-core (4x2.0 GHz Kryo 260 Gold & 4x1.8 GHz Kryo 260 Silver), GPU: Adreno 610, Memory: 128GB-ROM 4GB-RAM, Cameraа: Triple 48 MP f/1.8 (wide) 1/2.0" 0.8µm PDAF 2 MP f/2.4 (macro) 2 MP f/2.4 (depth), LED flash HDR panorama, Video: 1080p@30fps, Front Camera: 8 MP f/2.1 (wide) 1/4.0" 1.12µm, Connectivity: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac dual-band Wi-Fi Direct hotspot, Bluetooth: 5.0 A2DP LE, GPS A-GPS GLONASS BDS GALILEO, FM Radio, USB Type-C 2.0 USB On-The-Go, OS: Android 10, MIUI 12, Sensors: Fingerprint (side-mounted) accelerometer gyro proximity compass, Battery: Li-Po 6000 mAh, non-removable, Dimensions: 162.3 x 77.3 x 9.6 mm
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555x180_BT_dec
  • 555x180_TV_dec
  • 555x180_SDA_dec
  • 555x180_IT_dec
  • 555x180_MOB_dec
  • 555x180_procistuvaci
  • 555-greenje
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG