Бренд: Xiaomi
Краток опис: Xiaomi POCO M3 4/128 Cool Blue, Dual SIM, Display: IPS LCD 400 n
Достапност:
Шифра: 74498
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 13,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

9,999 Ден.
24x КЛУБ рата: 458 Ден.
48x КЛУБ рата: 292 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Xiaomi POCO M3 4/128 Cool Blue, Dual SIM, Display: IPS LCD 400 nits (typ), 6.53" 104.7 cm2 (~83.4% screen-to-body ratio), Resolution: 1080 x 2340 pixels, 19.5:9 ratio (~395 ppi density), Chipset:Qualcomm SM6115 Snapdragon 662 (11 nm), CPU: Octa-core (4x2.0 GHz Kryo 260 Gold & 4x1.8 GHz Kryo 260 Silver), GPU: Adreno 610, Memory: 128GB-ROM 4GB-RAM, Cameraа: Triple 48 MP f/1.8 (wide) 1/2.0" 0.8µm PDAF 2 MP f/2.4 (macro) 2 MP f/2.4 (depth), LED flash HDR panorama, Video: 1080p@30fps, Front Camera: 8 MP f/2.1 (wide) 1/4.0" 1.12µm, Connectivity: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac dual-band Wi-Fi Direct hotspot, Bluetooth: 5.0 A2DP LE, GPS A-GPS GLONASS BDS GALILEO, FM Radio, USB Type-C 2.0 USB On-The-Go, OS: Android 10, MIUI 12, Sensors: Fingerprint (side-mounted) accelerometer gyro proximity compass, Battery: Li-Po 6000 mAh, non-removable, Dimensions: 162.3 x 77.3 x 9.6 mm
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Сити Мол
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555x180ss
  • 60Rati_555x180
  • 555-greenje
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG