Бренд: Xiaomi
Краток опис: Xiaomi Redmi Note 10 4/128GB Onyx Gray, Dual SIM (Nano-SIM, dual
Достапност:
Шифра: 74172
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 13,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

11,899 Ден.
24x КЛУБ рата: 545 Ден.
48x КЛУБ рата: 292 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Xiaomi Redmi Note 10 4/128GB Onyx Gray, Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by), IP53, dust and splash protection (market/region dependent), Display: Super AMOLED, 450 nits, 6.43 inches, 99.8 cm2 (~83.5% screen-to-body ratio), 1080 x 2400 pixels, 20:9 ratio (~409 ppi density), Corning Gorilla Glass 3, OS: Android 11, MIUI 12, Chipset: Qualcomm SDM678 Snapdragon 678 (11 nm), CPU: Octa-core (2x2.2 GHz Kryo 460 Gold & 6x1.7 GHz Kryo 460 Silver), GPU: Adreno 612, Memory: 128GB 4GB RAM, Camera: Quad 48 MP, f/1.8, 26mm (wide), 1/2.0", 0.8µm, PDAF,8 MP, f/2.2, 118˚ (ultrawide), 1/4.0", 1.12µm,2 MP, f/2.4, (macro),2 MP, f/2.4, (depth), Video: 4K@30fps, 1080p@30/60fps, Front Camera: 13 MP, f/2.5, (wide), Connections: Wi-Fi, Bluetooth 5.0, IF, FM Radio, Sensors: Fingerprint (side-mounted), accelerometer, gyro, proximity, compass, Battery: Li-Po 5000 mAh, non-removable, Fast charging 33W, 50% in 25 min, Dimensions: 160.5 x 74.5 x 8.3 mm, Weight: 178.8 g
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ ИТ
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Кичево
Достапност по салони Сетек Гевгелија
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
Достапност по салони Сетек Радовиш
Достапност по салони Сетек Свети Николе
Достапност по салони Сетек Охрид 2
Достапност по салони Сетек Ресен
Достапност по салони Сетек Крива Паланка
Достапност по салони Сетек Сити Мол
Достапност по салони Сетек Дебар
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555x180ss
  • 60Rati_555x180
  • 555-greenje
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG