Бренд: Xiaomi
Краток опис: Xiaomi Redmi 9AT 2/32GB Peacock Green, Dual SIM, 4G LTE, 6.53 i
Достапност:
Шифра: 74056
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 7,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

6,499 Ден.
12x КЛУБ РАТА: 558 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 288 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Xiaomi Redmi 9AT 2/32GB Peacock Green, Dual SIM, 4G LTE, 6.53 inches (~81.1% дисплај-to-body ratio), Резолуција: 1080 x 2340 pixels, IPS LCD capacitive touchдисплај, 16M colors, чипсет:MediaTek Helio G25 (12 nm), процесор:Octa-core (4x2.0 GHz Cortex-A53 & 4x1.5 GHz Cortex-A53), графичка: PowerVR GE8320, Внатрешна меморија: 32 GB, microSD, up to 256 GB, Рам Меморија: 2GB, Примарна камера: 13 MP f/2.2, autofocus, LED flash, Video: 1080p@30fps, секундарна камера: 5 MP, f/2.2, WLAN: Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot, Bluetooth: v5, A2DP, LE, GPS, Infrared port, Radio, OS: Android 10, Сензори: Accelerometer proximity, батерија: Non-removable Li-Ion 5000 mAh батерија
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек Радовиш
Достапност по салони Сетек Ресен
Достапност по салони Сетек Крива Паланка
Достапност по салони Сетек Дебар
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
 • 555x180_saem_maj
 • 555222
 • 555x180wg
 • 555x180_mob
 • 555x180_I2T
 • aeg_electrolux
 • 555x180_sda
 • Setec Alati
 • 555gmin
 • Levenhuk-mini-slider
 • AAR
 • SAMSUNG