Бренд: Xiaomi
Краток опис: Xiaomi Redmi 9AT 2/32GB Granite Gray, Dual SIM, 4G LTE, 6.53 in
Достапност:
Шифра: 74055
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 6,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

6,499 Ден.
24x КЛУБ рата: 298 Ден.
48x КЛУБ рата: 146 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Xiaomi Redmi 9AT 2/32GB Granite Gray, Dual SIM, 4G LTE, 6.53 inches (~81.1% дисплај-to-body ratio), Резолуција: 1080 x 2340 pixels, IPS LCD capacitive touchдисплај, 16M colors, чипсет:MediaTek Helio G25 (12 nm), процесор:Octa-core (4x2.0 GHz Cortex-A53 & 4x1.5 GHz Cortex-A53), графичка: PowerVR GE8320, Внатрешна меморија: 32 GB, microSD, up to 256 GB, Рам Меморија: 2GB, Примарна камера: 13 MP f/2.2, autofocus, LED flash, Video: 1080p@30fps, секундарна камера: 5 MP, f/2.2, WLAN: Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot, Bluetooth: v5, A2DP, LE, GPS, Infrared port, Radio, OS: Android 10, Сензори: Accelerometer proximity, батерија: Non-removable Li-Ion 5000 mAh батерија
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ ИТ
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Кичево
Достапност по салони Сетек Гевгелија
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
Достапност по салони Сетек Радовиш
Достапност по салони Сетек Свети Николе
Достапност по салони Сетек Охрид 2
Достапност по салони Сетек Ресен
Достапност по салони Сетек Крива Паланка
Достапност по салони Сетек Сити Мол
Достапност по салони Сетек Дебар
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555x180ss
  • 60Rati_555x180
  • 555-greenje
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG