Бренд: Samsung
Краток опис: Samsung Galaxy S21 Ultra Cosmic Black, 6.8 inches Dynamic AMOLED
Достапност:
Шифра: 73966
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 79,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

72,999 Ден.
24x КЛУБ рата: 3,343 Ден.
48x КЛУБ рата: 1,667 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Samsung Galaxy S21 Ultra Cosmic Black, 6.8 inches Dynamic AMOLED 2X 20:9 capacitive touchдисплај, 16M colors (~90.6% дисплај-to-body ratio), Резолуција: 1440 x 3200 pixels, Gorilla Glass 6, чипсет: Exynos 2100 (5 nm), процесор: Octa-core (1x2.84 GHz Kryo 585 & 3x2.42 GHz Kryo 585 & 4x1.8 GHz Kryo 585), графичка: Adreno 650, Внатрешна меморија: 128 GB microSD, up to 256 GB, Рам Меморија: 12GB, Примарна камера: Quad 108MP + 10MP + 12MP + VGA, Hybrid Optic Zoom at 10x , Digital Zoom up to 100x, секундарна камера: 40MP Dual Pixel PDAF, UHD 8K (7680 x 4320)@24fps, Dual video call, Auto HDR, OS: Android 10.0, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax (2.4/5GHz), dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot, Bluetooth: v5.0 A2DP LE aptX, GPS, NFC, Сензори: Fingerprint (under Дисплеј, ultrasonic) acceleВнатрешна меморијаeter gyro proximity compass baВнатрешна меморијаeter Samsung DeX (desktop experience support), IP68 dust/Водоотпорен (up to 1.5m for 30 mins), батерија: Non-removable Li-Ion 5000 mAh батерија, Димензии: 167 x 76 x 8.8 mm 220g, P/N: SM-G998BZKDEUC
Достапност по салони Сетек ГТЦ ИТ
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Струмица
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • SD_555x180
  • 555-greenje
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG