Бренд: Samsung
Краток опис: Samsung Galaxy S21+ Silver, 6.7 inches Dynamic AMOLED 2X 20:9 ca
Достапност:
Шифра: 73964
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 67,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

57,999 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 2,562 Ден.
48x КЛУБ РАТА: 1,417 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Samsung Galaxy S21+ Silver, 6.7 inches Dynamic AMOLED 2X 20:9 capacitive touchдисплај, 16M colors (~87.2% дисплај-to-body ratio), Резолуција: 1080 x 2400 pixels, 1080 x 2400, чипсет: Exynos 2100 (5 nm), процесор: Octa-core (1x2.84 GHz Kryo 585 & 3x2.42 GHz Kryo 585 & 4x1.8 GHz Kryo 585), графичка: Adreno 650, Внатрешна меморија: 128 GB microSD, up to 256 GB, Рам Меморија: 8GB, Примарна камера: Triple 12MP + 64MP + 12MP, Hybrid Optic Zoom at 3x , Digital Zoom up to 30x, секундарна камера: 10MP Dual Pixel PDAF, UHD 8K (7680 x 4320)@24fps, Dual video call, Auto HDR, OS: Android 10.0, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax (2.4/5GHz), dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot, Bluetooth: v5.0 A2DP LE aptX, GPS, NFC, Сензори: Fingerprint (under Дисплеј, ultrasonic) acceleВнатрешна меморијаeter gyro proximity compass baВнатрешна меморијаeter Samsung DeX (desktop experience support), IP68 dust/Водоотпорен (up to 1.5m for 30 mins), Fast Qi/PMA бежично полнење 15W, батерија: Non-removable Li-Ion 4000 mAh батерија, Димензии: 151.7 x 71.2 x 7.9 mm 171g, P/N: SM-G996BZSDEUC
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Аеродром
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555x180_WS_BT_SDA
  • 555x180_WS_TV_NB_IT_MOB
  • 555x180_procistuvaci
  • 555-greenje
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG