Бренд: Xiaomi
Краток опис: Xiaomi Redmi Note 9S 64GB Blue, Dual SIM, 4G LTE, 6.67 inches (
Достапност:
Шифра: 73863
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 15,499 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

10,999 Ден.
24x КЛУБ рата: 504 Ден.
48x КЛУБ рата: 323 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Xiaomi Redmi Note 9S 64GB Blue, Dual SIM, 4G LTE, 6.67 inches (~84.5% дисплај-to-body ratio), Резолуција: 1080 x 2340 pixels, IPS LCD capacitive touchдисплај, 16M colors, чипсет: Qualcomm SM7125 Snapdragon 720G (8 nm), процесор:Octa-core (2x2.3 GHz Kryo 465 Gold & 6x1.8 GHz Kryo 465 Silver), графичка: Adreno 618, Внатрешна меморија: 64 GB, microSD, up to 256 GB, Рам Меморија: 4GB, Примарна камера: 48 MP + 8MP + 5MP + 2MP, f/1.8, autofocus, LED flash, Video: 1080p@30fps, секундарна камера: 16 MP, f/2.0, WLAN: Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot, Bluetooth: v4.2, A2DP, LE, GPS, Infrared port, Radio, OS: Android 10, Сензори: Fingerprint (rear-mounted) AcceleВнатрешна меморијаeter proximity compass, батерија: Non-removable Li-Ion 5020 mAh батерија
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Гостивар
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555x180ss
  • 60Rati_555x180
  • 555-greenje
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG