Бренд: Xiaomi
Краток опис: Xiaomi Redmi Note 9S 64GB Gray, Dual SIM, 4G LTE, 6.67 inches (
Достапност:
Шифра: 73862
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 15,499 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

10,999 Ден.
24x КЛУБ рата: 504 Ден.
48x КЛУБ рата: 323 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Xiaomi Redmi Note 9S 64GB Gray, Dual SIM, 4G LTE, 6.67 inches (~84.5% дисплај-to-body ratio), Резолуција: 1080 x 2340 pixels, IPS LCD capacitive touchдисплај, 16M colors, чипсет: Qualcomm SM7125 Snapdragon 720G (8 nm), процесор:Octa-core (2x2.3 GHz Kryo 465 Gold & 6x1.8 GHz Kryo 465 Silver), графичка: Adreno 618, Внатрешна меморија: 64 GB, microSD, up to 256 GB, Рам Меморија: 4GB, Примарна камера: 48 MP + 8MP + 5MP + 2MP, f/1.8, autofocus, LED flash, Video: 1080p@30fps, секундарна камера: 16 MP, f/2.0, WLAN: Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot, Bluetooth: v4.2, A2DP, LE, GPS, Infrared port, Radio, OS: Android 10, Сензори: Fingerprint (rear-mounted) AcceleВнатрешна меморијаeter proximity compass, батерија: Non-removable Li-Ion 5020 mAh батерија
Достапност по салони Сетек ГТЦ ИТ
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Гевгелија
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
Достапност по салони Сетек Радовиш
Достапност по салони Сетек Охрид 2
Достапност по салони Сетек Дебар
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555x180ss
  • 60Rati_555x180
  • 555-greenje
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG