Бренд: Xiaomi
Краток опис: Xiaomi Redmi 9 3/32GB Purple, Dual SIM, 4G LTE, 6.53 inches (~
Достапност:
Шифра: 73861
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Xiaomi Redmi 9 3/32GB Purple, Dual SIM, 4G LTE, 6.53 inches (~83.2% screen-to-body ratio), Resolution: 1080 x 2340 pixels, IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors, Chipset: Mediatek Helio G80 (12 nm), CPU:Octa-core (2x2.0 GHz Cortex-A75 & 6x1.8 GHz Cortex-A55), GPU: Mali-G52 MC2, Internal Memory: 32 GB, microSD, up to 256 GB, RAM: 3GB, Primary Camera: 13 MP + 8MP + 5MP + 2MP, f/1.8, autofocus, LED flash, Video: 1080p@30fps, Secondary Camera: 8 MP, f/2.0, WLAN: Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot, Bluetooth: v4.2, A2DP, LE, GPS, Infrared port, Radio, OS: Android 10, Sensors: Fingerprint (rear-mounted) Accelerometer proximity compass, Battery: Non-removable Li-Ion 5020 mAh battery
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Гевгелија
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
Достапност по салони Сетек Сити Мол
Достапност по салони Сетек Дебар
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
 • praznicno_555
 • summer_sales
 • 555wqqweqw
 • 555_philips_2
 • 555x180_mali_aparati2
 • 555-bt-2021
 • 555-Klimi
 • Levenhuk-mini-slider
 • 555_Velosiped_tocok
 • AAR
 • SAMSUNG