Бренд: Xiaomi
Краток опис: Xiaomi Redmi 9 3/32GB Gray, Dual SIM, 4G LTE, 6.53 inches (~83.
Достапност:
Шифра: 73860
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 9,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

7,719 Ден.
24x КЛУБ рата: 354 Ден.
48x КЛУБ рата: 209 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Xiaomi Redmi 9 3/32GB Gray, Dual SIM, 4G LTE, 6.53 inches (~83.2% screen-to-body ratio), Resolution: 1080 x 2340 pixels, IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors, Chipset: Mediatek Helio G80 (12 nm), CPU:Octa-core (2x2.0 GHz Cortex-A75 & 6x1.8 GHz Cortex-A55), GPU: Mali-G52 MC2, Internal Memory: 32 GB, microSD, up to 256 GB, RAM: 3GB, Primary Camera: 13 MP + 8MP + 5MP + 2MP, f/1.8, autofocus, LED flash, Video: 1080p@30fps, Secondary Camera: 8 MP, f/2.0, WLAN: Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot, Bluetooth: v4.2, A2DP, LE, GPS, Infrared port, Radio, OS: Android 10, Sensors: Fingerprint (rear-mounted) Accelerometer proximity compass, Battery: Non-removable Li-Ion 5020 mAh battery
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ ИТ
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Кичево
Достапност по салони Сетек Гевгелија
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
Достапност по салони Сетек Радовиш
Достапност по салони Сетек Ресен
Достапност по салони Сетек Крива Паланка
Достапност по салони Сетек Сити Мол
Достапност по салони Сетек Дебар
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • SD_555x180
  • 555-greenje
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG