Бренд: Samsung
Краток опис: Samsung Galaxy S20FE Blue, 6.5 inches Super AMOLED capacitive to
Достапност:
Шифра: 73652
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 37,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

34,999 Ден.
24x КЛУБ рата: 1,603 Ден.
48x КЛУБ рата: 792 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Samsung Galaxy S20FE Blue, 6.5 inches Super AMOLED capacitive touchдисплај, 16M colors (~85.7% дисплај-to-body ratio), Резолуција: 1080 x 2400 pixels, Gorilla Glass 3, чипсет: Exynos 990 (7 nm+), процесор: Octa-core (2x2.73 GHz Mongoose M5 & 2x2.50 GHz Cortex-A76 & 4x2.0 GHz Cortex-A55), графичка: Mali-G77 MP11, Внатрешна меморија: 128 GB microSD, up to 256 GB, Рам Меморија: 6GB, Примарна камера: Triple 12MP + 8MP + 12MP, секундарна камера: 32MP, UHD 8K (7680 x 4320)@24fps, Dual video call, Auto HDR, OS: Android 10.0, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax (2.4/5GHz), dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot, Bluetooth: v5.0 A2DP LE aptX, GPS, NFC, Сензори: Fingerprint (under Дисплеј, ultrasonic) acceleВнатрешна меморијаeter gyro proximity compass, IP68 dust/Водоотпорен (up to 1.5m for 30 mins), Fast Qi/PMA бежично полнење 15W, батерија: Non-removable Li-Ion 4500 mAh батерија, Димензии: 159.8 x 74.5 x 8.4 mm 190g, P/N: SM-G780GZBDEUC
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ ИТ
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Кичево
Достапност по салони Сетек Охрид 2
Достапност по салони Сетек Крива Паланка
Достапност по салони Сетек Сити Мол
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555x180ss
  • 60Rati_555x180
  • 555-greenje
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG