Бренд: Samsung
Краток опис: Samsung SM-A528 Galaxy A52s 5G Black 6/128, Display: 6.5 Inch Su
Достапност:
Шифра: 51681
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 24,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

20,999 Ден.
12x КЛУБ РАТА: 1,803 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 928 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Samsung SM-A528 Galaxy A52s 5G Black 6/128, Display: 6.5 Inch Super AMOLED 120Hz 800 nits, 1080 x 2400 pixels; 20:9 ratio (~405 ppi density), Corning Gorilla Glass 5, CPU: Octa-core (1x2.4 GHz Kryo 670 Prime & 3x2.2 GHz Kryo 670 Gold & 4x1.9 GHz Kryo 670 Silver), Chipset: Qualcomm Snapdragon 778G 5G (6 nm), GPU: Adreno 642L, Internal Memory: 128 GB, Memory Card Slot microSDXC, RAM: 6GB, Primary Camera: Quad 64.0 MP + 12.0 MP + 5.0 MP + 5.0 MP, Front Camera: 32 MP, OS: Android 11, One UI 3.1, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac; dual-band; Wi-Fi Direct; hotspot, Bluetooth 5.2; A2DP; LE, GPS whit A-GPS; GLONASS; GALILEO; BDS, NFC, Sensors: Fingerprint (under display optical) Proximity Accelerometer Compass GyroscopevANT+, Battery: Li-Po 4500mAh non-removable battery, Fast charging 25W, P/N: SM-A528BZKDEUC, SM-A528BZKCEUC
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ ИТ
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Кичево
Достапност по салони Сетек Гевгелија
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
Достапност по салони Сетек Радовиш
Достапност по салони Сетек Свети Николе
Достапност по салони Сетек Охрид 2
Достапност по салони Сетек Ресен
Достапност по салони Сетек Крива Паланка
Достапност по салони Сетек Сити Мол
Достапност по салони Сетек Дебар
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
 • 555x180_saem_maj
 • 555222
 • 555x180wg
 • 555x180_mob
 • 555x180_I2T
 • aeg_electrolux
 • 555x180_sda
 • Setec Alati
 • 555gmin
 • Levenhuk-mini-slider
 • AAR
 • SAMSUNG