Бренд: Samsung
Краток опис: Samsung SM-A225 Galaxy A22 Light Violet 4/64, Display 6.4 inches
Достапност:
Шифра: 51680
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 15,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

12,499 Ден.
24x КЛУБ рата: 573 Ден.
48x КЛУБ рата: 334 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Samsung SM-A225 Galaxy A22 Light Violet 4/64, Display 6.4 inches 98.9 cm2 (~84.3% screen-to-body ratio), Chipset: Mediatek Helio G80 (12 nm), Octa-core (2x2.0 GHz Cortex-A75 & 6x1.8 GHz Cortex-A55), GPU: Mali-G52 MC2, Internal Memory: 64GB, RAM: 4GB, Primary Camera: 48 MP f/1.8 (wide) PDAF OIS - 8 MP f/2.2 123˚ (ultrawide) 1/4.0" 1.12µm - 2 MP f/2.4 (macro) - 2 MP f/2.4 (depth), Front Camera: 13 MP f/2.2 (wide) 1/3.1" 1.12µm, OS: Android 11 One UI Core 3.1, Connectivity: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac dual-band Wi-Fi Direct hotspot, Bluetooth 5.0 A2DP LE, GPS whit A-GPS, GLONASS, BDS, USB Type-C 2.0, Sensors: Fingerprint (side-mounted) accelerometer gyro proximity compass, Battery: Non-removable Li-Po 5000 mAh, P/N: SM-A225FLVDEUC
Достапност по салони Сетек ГТЦ ИТ
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Сити Мол
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555x180ss
  • 60Rati_555x180
  • 555-greenje
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG