Бренд: Samsung
Краток опис: Samsung SM-A225 Galaxy A22 Black 4/64, Display 6.4 inches 98.9 c
Достапност:
Шифра: 51565
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 15,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

12,499 Ден.
24x КЛУБ рата: 573 Ден.
48x КЛУБ рата: 334 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Samsung SM-A225 Galaxy A22 Black 4/64, Display 6.4 inches 98.9 cm2 (~84.3% screen-to-body ratio), Chipset: Mediatek Helio G80 (12 nm), Octa-core (2x2.0 GHz Cortex-A75 & 6x1.8 GHz Cortex-A55), GPU: Mali-G52 MC2, Internal Memory: 64GB, RAM: 4GB, Primary Camera: 48 MP f/1.8 (wide) PDAF OIS - 8 MP f/2.2 123˚ (ultrawide) 1/4.0" 1.12µm - 2 MP f/2.4 (macro) - 2 MP f/2.4 (depth), Front Camera: 13 MP f/2.2 (wide) 1/3.1" 1.12µm, OS: Android 11 One UI Core 3.1, Connectivity: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac dual-band Wi-Fi Direct hotspot, Bluetooth 5.0 A2DP LE, GPS whit A-GPS, GLONASS, BDS, USB Type-C 2.0, Sensors: Fingerprint (side-mounted) accelerometer gyro proximity compass, Battery: Non-removable Li-Po 5000 mAh, P/N: SM-A225FZKDEUC
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ ИТ
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Радовиш
Достапност по салони Сетек Охрид 2
Достапност по салони Сетек Сити Мол
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555x180ss
  • 60Rati_555x180
  • 555-greenje
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG