Бренд: Apple
Краток опис: Apple iPhone SE2 64GB White, Display: Retina IPS LCD, 4.7 inches
Достапност:
Шифра: 50489
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена: 34,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

28,499 Ден.
24x КЛУБ рата: 1,306 Ден.
48x КЛУБ рата: 730 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Apple iPhone SE2 64GB White, Display: Retina IPS LCD, 4.7 inches, 60.9 cm2 (~65.4% screen-to-body ratio), 750 x 1334 pixels, 16:9 ratio (~326 ppi density), Ion-strengthened glass, oleophobic coating, Glass front, glass back, aluminum frame, IP67 dust/water resistant (up to 1m for 30 mins), OS: iOS 13, upgradable to iOS 14.4, Chipset: Apple A13 Bionic (7 nm+), CPU: Hexa-core (2x2.65 GHz Lightning + 4x1.8 GHz Thunder), GPU: Apple GPU (4-core graphics), Internal memory 64GB with 3GB RAM, Main Camera: 12MP, Front Camera 7MP, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, hotspot, Bluetooth: 5.0, A2DP, LE, GPS, A-GPS, GLONASS, NFC, Sensors: Fingerprint (front-mounted), accelerometer, proximity, gyro, compass, barometer, Battery: Li-Ion 1821 mAh, non-removable, mhgq3se/a
Достапност по салони Сетек ГТЦ ИТ
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555x180ss
  • 60Rati_555x180
  • 555-greenje
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG