Бренд: Apple
Краток опис: Apple iPhone 12 Pro 128GB Gold, Display: Super Retina XDR OLED,
Достапност:
Шифра: 50480
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена: 82,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

71,990 Ден.
24x КЛУБ рата: 3,297 Ден.
48x КЛУБ рата: 1,730 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Apple iPhone 12 Pro 128GB Gold, Display: Super Retina XDR OLED, HDR10, 6.1 inches, 90.2 cm2 (~86.0% screen-to-body ratio), 1170 x 2532 pixels, 19.5:9 ratio (~460 ppi density), Scratch-resistant ceramic glass, oleophobic coating, Glass front (Gorilla Glass), glass back (Gorilla Glass), aluminum frame, IP68 dust/water resistant (up to 6m for 30 mins), OS: iOS 14.1, upgradable to iOS 14.4, Chipset: Apple A14 Bionic (5 nm), CPU: Hexa-core (2x3.1 GHz Firestorm + 4x1.8 GHz Icestorm), GPU: Apple GPU (4-core graphics), Internal memory 128GB with 6GB RAM, Main Camer: Dual 12MP+12MP+12MP, Front Camera 12MP, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, hotspot, Bluetooth: 5.0, A2DP, LE, GPS, A-GPS, GLONASS, GALILEO, QZSS, NFC, Sensors: Face ID, accelerometer, gyro, proximity, compass, barometer, Battery: Li-Ion 2815 mAh, non-removable, mgmm3se/a
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ ИТ
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Сити Мол
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • SD_555x180
  • 555-greenje
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG