Бренд: Apple
Краток опис: Apple iPhone 12 Pro 128GB Graphite, Display: Super Retina XDR OL
Достапност:
Шифра: 50478
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена: 82,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

71,990 Ден.
24x КЛУБ рата: 3,297 Ден.
48x КЛУБ рата: 1,730 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Apple iPhone 12 Pro 128GB Graphite, Display: Super Retina XDR OLED, HDR10, 6.1 inches, 90.2 cm2 (~86.0% screen-to-body ratio), 1170 x 2532 pixels, 19.5:9 ratio (~460 ppi density), Scratch-resistant ceramic glass, oleophobic coating, Glass front (Gorilla Glass), glass back (Gorilla Glass), aluminum frame, IP68 dust/water resistant (up to 6m for 30 mins), OS: iOS 14.1, upgradable to iOS 14.4, Chipset: Apple A14 Bionic (5 nm), CPU: Hexa-core (2x3.1 GHz Firestorm + 4x1.8 GHz Icestorm), GPU: Apple GPU (4-core graphics), Internal memory 128GB with 6GB RAM, Main Camer: Dual 12MP+12MP+12MP, Front Camera 12MP, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, hotspot, Bluetooth: 5.0, A2DP, LE, GPS, A-GPS, GLONASS, GALILEO, QZSS, NFC, Sensors: Face ID, accelerometer, gyro, proximity, compass, barometer, Battery: Li-Ion 2815 mAh, non-removable, mgmk3se/a
Достапност по салони Сетек Тетово
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • SD_555x180
  • 555-greenje
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG