Бренд: Samsung
Краток опис: Samsung SM-A525 Galaxy A52 Blue, 6.5 Inch Super AMOLED 90Hz touc
Достапност:
Шифра: 50454
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Samsung SM-A525 Galaxy A52 Blue, 6.5 Inch Super AMOLED 90Hz touchscreen, Multitouch, Octa-core (2x2.3 GHz Kryo 465 Gold & 6x1.8 GHz Kryo 465 Silver), Chipset: Qualcomm SM7125 Snapdragon 720G (8 nm), GPU: Adreno 618, Internal Memory: 128 GB, Memory Card Slot microSDXC, RAM: 6GB, Primary Camera: Quad 64.0 MP + 8.0 MP + 5.0 MP + 2.0 MP, Front Camera: 32 MP, OS: Android 11, One UI 3.0, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot, Bluetooth 5.0, A2DP, LE, GPS whit A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS, NFC, Sensors: Fingerprint (under display, optical) Proximity Accelerometer Compass Gyroscope, Non-removable Li-Po 4500 mAh battery, P/N: SM-A525FZBGEUC
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
 • praznicno_555
 • summer_sales
 • 555wqqweqw
 • 555_philips_2
 • 555x180_mali_aparati2
 • 555-bt-2021
 • 555-Klimi
 • Levenhuk-mini-slider
 • 555_Velosiped_tocok
 • AAR
 • SAMSUNG