Бренд: Samsung
Краток опис: Samsung SM-A325 Galaxy A32 Light Violet Dual Sim, 6.5 Inch TFT c
Достапност:
Шифра: 50445
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 18,499 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

16,999 Ден.
24x КЛУБ рата: 779 Ден.
48x КЛУБ рата: 386 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Samsung SM-A325 Galaxy A32 Light Violet Dual Sim, 6.5 Inch TFT capacitive touchscreen, Multitouch, Chipset: Mediatek MT6853 Dimensity 720 (7nm), Octa-core (2x2.0 GHz Cortex-A76 & 6x2.0 GHz Cortex-A55), GPU Mali-G57 MC3, Internal Memory: 128GB, RAM: 4GB, Primary Camera: 64MP + 8MP + 5MP + 5MP, Front Camera: 13MP f/2.2, OS: Android v10, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, WiFi Direct, Dual Band, Hot Spot, Bluetooth 5.0 A2DP, LE, GPS whit A-GPS, GLONASS, BDS NFC, Sensors: Fingerprint (side-mounted) accelerometer proximity compass, gyro, Non-removable Li-Ion 5000 mAh battery, P/N: SM-A325FLVGEUC
Достапност по салони Сетек ГТЦ ИТ
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Аеродром
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555x180ss
  • 60Rati_555x180
  • 555-greenje
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG