Бренд: Samsung
Краток опис: Samsung SM-A025 Galaxy A02s Black, Dual Sim, 6.5 Inch PLS IPS ca
Достапност:
Шифра: 50391
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 9,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

7,599 Ден.
24x КЛУБ рата: 348 Ден.
48x КЛУБ рата: 209 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Samsung SM-A025 Galaxy A02s Black, Dual Sim, 6.5 Inch PLS IPS capacitive touch дисплај, Multitouch, чипсет: Qualcomm SDM450 Snapdragon 450 (14 nm), Octa-core 1.8 GHz Cortex-A53, Внатрешна меморија: 32GB, RAM: 3GB, Примарна камера: 13MP + 2MP + 2MP, Секундарна камера 5MP f/2.2, 12mm (ultrawide), OS: Android v 10, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, WiFi Direct, Dual Band, Hot Spot, Bluetooth 4.2 A2DP EDR LE, GPS whit A-GPS, GLONASS, BDS NFC, Сензори: Accelerometer proximity, Non-removable Li-Ion 5000 mAh батерија, P/N: SM-A025GZKEEUC
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555x180ss
  • 60Rati_555x180
  • 555-greenje
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG