Бренд: Samsung
Краток опис: Samsung SM-A125 Galaxy A12 White, Dual Sim, 6.5 Inch PLS TFT cap
Достапност:
Шифра: 50253
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 11,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

10,299 Ден.
24x КЛУБ рата: 472 Ден.
48x КЛУБ рата: 250 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Samsung SM-A125 Galaxy A12 White, Dual Sim, 6.5 Inch PLS TFT capacitive touchдисплај, Multitouch, чипсет: Mediatek MT6765 Helio P35 (12nm), Octa-core (4x2.35 GHz Cortex-A53 & 4x1.8 GHz Cortex-A53), Внатрешна меморија: 64GB, Рам Меморија: 4GB, Примарна камера: 48MP + 5MP + 2MP + 2MP, Секундарна камера 8MP f/2.2, 12mm (ultrawide), OS: Android v 10, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, WiFi Direct, Dual Band, Hot Spot, Bluetooth 4.2 A2DP EDR LE, GPS whit A-GPS, GLONASS, BDS NFC, Сензори: Fingerprint (side-mounted) acceleВнатрешна меморијаeter, Non-removable Li-Ion 5000 mAh батерија, P/N: SM-A125FZWVEUC
Достапност по салони Сетек ГТЦ ИТ
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Радовиш
Достапност по салони Сетек Крива Паланка
Достапност по салони Сетек Сити Мол
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555x180ss
  • 60Rati_555x180
  • 555-greenje
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG