Бренд: Huawei
Краток опис: Huawei Y6p Phantom Purple, 6.3" LCD capacitive Multitouch Screen
Достапност:
Шифра: 49585
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 9,499 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

7,499 Ден.
24x КЛУБ рата: 344 Ден.
48x КЛУБ рата: 198 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Huawei Y6p Phantom Purple, 6.3" LCD capacitive Multitouch Screen 720 x 1600 pixels, 20:9 ratio (~278 ppi density), Dual SIM, CPU Octa-core (4x2.0 GHz Cortex-A53 & 4x1.5 GHz Cortex-A53), GPU: PowerVR GE8320, 64GB internal memory, 3GB RAM, Android 10; EMUI 10.1; no Google Play Services , Chipset Mediatek MT6762R Helio P22 (12 nm), GPU PowerVR GE8320, Main camera 13MP + 5MP + 2MP, Selfie Camera 8MP, Sensors: Fingerprint (rear-mounted) accelerometer proximity, HD video recording 1080p@30fps, FM radio, GPS with A-GPS support, Micro SD slot, WiFi, GPRS, EDGE, BT 5.0, micro USB 2.0, Li-Pro 5000mAh , Dimensions: 159.1 x 74.1 x 9 mm, Weight: 185gr
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ ИТ
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Кичево
Достапност по салони Сетек Гевгелија
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
Достапност по салони Сетек Радовиш
Достапност по салони Сетек Свети Николе
Достапност по салони Сетек Охрид 2
Достапност по салони Сетек Ресен
Достапност по салони Сетек Крива Паланка
Достапност по салони Сетек Сити Мол
Достапност по салони Сетек Дебар
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555x180ss
  • 60Rati_555x180
  • 555-greenje
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG