Бренд: Apple
Краток опис: Apple iPhone 11 PRO - 64GB Silver, 5.8 inches (~82.1% дисплај-to
Достапност:
Шифра: 49298
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Apple iPhone 11 PRO - 64GB Silver, 5.8 inches (~82.1% дисплај-to-body ratio), Резолуција: 1125 x 2436 pixels (~458 ppi pixel density), Super AMOLED, capacitive touchдисплај, 16M colors, Scratch-resistant glass, HDR10, чипсет: Apple A13 Bionic (7 nm+), процесор: Hexa-core (2x2.65 GHz Lightning + 4x1.8 GHz Thunder), Apple графичка (4-core graphics), Внатрешна меморија: 64GB, Рам Меморија: 4GB, Примарна камера: Dual 12 MP (f/1.8, 26mm) + 12 MP (f/2.4, 52mm) + 12 MP (f/2.4, 13mm), Video: 2160p@30fps, секундарна камера: Dual 12 MP (f/2.2, 32mm), 2160p@30fps, OS:iOS 13, WLAN: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, hotspot, Bluetooth: v5.0, A2DP, LE, GPS, NFC, Сензори: Face ID acceleВнатрешна меморијаeter gyro proximity compass baВнатрешна меморијаeter, IP67 certified - dust and Водоотпорен, батерија: Non-removable Li-Ion 3046 mAh, Димензии: 144 x 71.4 x 8.1 mm, Тежина: 188gr
Достапност по салони Сетек Гостивар
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
 • praznicno_555
 • summer_sales
 • 555wqqweqw
 • 555_philips_2
 • 555x180_mali_aparati2
 • 555-bt-2021
 • 555-Klimi
 • Levenhuk-mini-slider
 • 555_Velosiped_tocok
 • AAR
 • SAMSUNG