Бренд: Huawei
Краток опис: HUAWEI P40 Lite Crush Green, 6.4" IPS LCD capacitive Multitouch
Достапност:
Шифра: 49255
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 14,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

10,999 Ден.
24x КЛУБ рата: 504 Ден.
48x КЛУБ рата: 313 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
HUAWEI P40 Lite Crush Green, 6.4" IPS LCD capacitive Multitouch дисплај Резолуција (~83.5% дисплај-to-body ratio), 1080 x 2310 pixels, HDR, Dual SIM, процесор Octa-core (2x2.27 GHz Cortex-A76 & 6x1.88 GHz Cortex-A55), 128GB Внатрешна меморија, 6GB Рам Меморија меморија, чипсет HiSilicon Kirin 810 (7 nm), графичка Mali-G52 MP6, EMUI10 (besed on Android 10.0; The handset used Huawei Mobile service and does not have acess to Google mobile service, примарна камера: Quad камера: 48MP + 8MP + 2MP + 2MP f/1.8 + f/2.4 + f2.4 + f2.4, секундарна камера Single камера: 16MP f/2.0, Сензори: Fingerprint (side-mounted) acceleВнатрешна меморијаeter proximity compass, GPS with A-GPS support, NM card slot, WiFi, NFC, GPRS, EDGE, USB 2.0, BT 5.0, Non-removable Li-Ion 4200 mAh батерија
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ ИТ
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Кичево
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
Достапност по салони Сетек Свети Николе
Достапност по салони Сетек Ресен
Достапност по салони Сетек Крива Паланка
Достапност по салони Сетек Сити Мол
Достапност по салони Сетек Дебар
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555x180ss
  • 60Rati_555x180
  • 555-greenje
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG