Бренд: Samsung
Краток опис: Samsung SM-A715 Galaxy A71 Blue, 6.7 Inch Super AMOLED capacitiv
Достапност:
Шифра: 49017
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 24,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

19,999 Ден.
24x КЛУБ рата: 916 Ден.
48x КЛУБ рата: 521 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Samsung SM-A715 Galaxy A71 Blue, 6.7 Inch Super AMOLED capacitive touchдисплај, Multitouch (~87.2% дисплај-to-body ratio), процесор: Octa-core (2x2.2 GHz Kryo 470 Gold & 6x1.8 GHz Kryo 470 Silver), графичка: Adreno 618, Внатрешна меморија: 128 GB, меморија Card Slot Up to 256 GB, Рам Меморија: 6GB, Примарна камера: 64.0 MP + 12.0 MP + 5.0 MP + 5.0 MP, Video 2160p@30fpss, Секундарна камера 32 MP, OS: Android v 10.0, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, WiFi Direct, Dual Band, Hot Spot, Bluetooth 5.0 A2DP EDR LE, GPS whit A-GPS, GLONASS, BDS NFC, Сензори: Fingerprint (under Дисплеј) acceleВнатрешна меморијаeter gyro proximity compass ANT+, Non-removable Li-Ion 4500 mAh батерија, P/N: SM-A715FZBUSEE
Процесор Octa Core
Внатрешна Меморија 128GB
Големина на екран Над 6.5'' инчи
Рам 6GB
Достапност по салони Сетек Струга
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555x180ss
  • 60Rati_555x180
  • 555-greenje
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG