Бренд: Samsung
Краток опис: Samsung SM-A515 Galaxy A51 White, 6.5 Inch Super AMOLED capaciti
Достапност:
Шифра: 48934
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 19,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

14,999 Ден.
24x КЛУБ рата: 687 Ден.
48x КЛУБ рата: 417 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Samsung SM-A515 Galaxy A51 White, 6.5 Inch Super AMOLED capacitive touchдисплај, Multitouch, Octa-core (4x2.3 GHz Cortex-A73 & 4x1.7 GHz Cortex-A53), Внатрешна меморија: 128 GB, меморија Card Slot Up to 256 GB, Рам Меморија: 4GB, Примарна камера: 48.0 MP + 12.0 MP + 5.0 MP + 5.0 MP, Секундарна камера 32 MP, OS: Android 10, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, WiFi Direct, Dual Band, Hot Spot, Bluetooth 5.0 A2DP EDR LE, GPS whit A-GPS, GLONASS, BDS NFC, Сензори: Fingerprint (under Дисплеј) Proximity AcceleВнатрешна меморијаeter Compass Gyroscope, Non-removable Li-Ion 4000 mAh батерија, P/N: SM-A515FZWVEUF
Процесор Octa Core
Внатрешна Меморија 128GB
Големина на екран Од 5.6'' инчи до 6.5'' инчи
Рам 4GB
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555x180ss
  • 60Rati_555x180
  • 555-greenje
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG