Бренд: DOOGEE
Краток опис: DOOGEE X50 Black, Dual SIM, 5.0" 960 x 480 HD LTPS Screen, GSM
Достапност:
Шифра: 48554
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
DOOGEE X50 Black, Dual SIM, 5.0" 960 x 480 HD LTPS Screen, GSM:B2/B3/B5/B8 WCDMA: B1/B8, CPU: MT6580M, Internal Memory: 8GB up to 64GB, RAM: 1GB, Primary Camera: 5MP+0,3MP With LED Flash, Seconday Camera: 5MP, G-sensor /Proximity sensor / Ambient light senor /GPS, Bluetooth, WIFI /FM, OS: Android Go, Battery: Lithium-Ion 2000 mAh
Напреден Филтер
Процесор Quad Core
Внатрешна Меморија 8GB
Големина на екран Од 4.6'' инчи до 5.0'' инчи
Рам 1GB
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela