Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Blackview A60 Black, Dual SIM, 6.1" IPS HD+ 1280x600, 3G: 2100/900 MHz, Chipset: Mediatek MTK6580A, CPU: Quad-Core 1.3GHz ARM Cortex-A7, GPU: ARM Mali-400 MP2, Internal Memory: 16GB up to 32GB, RAM: 1GB, Primary Camera: 13 + 5 Megapixel With LED Flash, Seconday Camera: 5 Megapixel, A-GPS, GPS, Bluetooth 4.0, Sensors: Accelerometer/ Proximity Sensor/ Light, OS: Android 8.1 , Battery: Removable Lithium-Ion 4080 mAh
Напреден Филтер
Процесор Quad Core
Внатрешна Меморија 16GB
Големина на екран Од 5.6'' инчи до 6.5'' инчи
Рам 1GB
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela