Бренд: ADMET
Краток опис: Cellphone D206, Feature phone, Dual SIM, Black, 1.77" Color Disp
Достапност:
Шифра: 47968
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Cellphone D206, Feature phone, Dual SIM, Black, 1.77" Color Display, Back camera 0.08MP, FM Radio, Speaker, MP3 MP4 support, GSM850/900/1800/1900MHz, GPRS, 150 numbers in Phone Book, Ringtones (64 chords,support mp3,midi ringtones), 800mah Flash size: 32MB+32MB, Bluetooth 2.0, Games, calendar, alarm, calculator, torchlight, E-book, Stand by time up to 120 hours, Lithium ion 1200mAh battery
Напреден Филтер
Внатрешна Меморија 32MB + 32MB
Големина на екран До 4'' инчи
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela