Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Lenovo A2010 - White, Dual SIM/4G, 4.5 inches Capacitive touchscreen 480 x 854 pixels, Quad-core 1 GHz, 1 GB RAM, 8 GB storage up to 32GB, 5 Mpixels back camera with flash, 0.3 Mpixels front camera, Android OS, v5.1 (Lollipop), Bluetooth, FM radio, micro SD slot, GPS built in with A-GPS, WiFi, Accelerometer, SMS(threaded view), MMS, Email, Push Mail, IM, HTML, MP4/H.264 player, MP3/WAV/eAAC+ player, Photo/video editor, Document viewer, LTE 4G, 2000mAh, microUSB v2.0, Weight:137 g, Dimensions:131.5 x 66.5 x 9.9 mm
Напреден Филтер
Процесор Quad Core
Внатрешна Меморија 8GB
Големина на екран Од 4.1'' инчи до 4.5'' инчи
Камера Предна и задна
Рам 1GB
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela