Бренд: Samsung
Краток опис: Samsung SM-A325 Galaxy A32 Black Dual Sim, 6.5 Inch TFT capaciti
Достапност:
Шифра: 30610
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 18,499 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

16,999 Ден.
24x КЛУБ рата: 779 Ден.
48x КЛУБ рата: 386 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Samsung SM-A325 Galaxy A32 Black Dual Sim, 6.5 Inch TFT capacitive touchscreen, Multitouch, Chipset: Mediatek MT6853 Dimensity 720 (7nm), Octa-core (2x2.0 GHz Cortex-A76 & 6x2.0 GHz Cortex-A55), GPU Mali-G57 MC3, Internal Memory: 128GB, RAM: 4GB, Primary Camera: 64MP + 8MP + 5MP + 5MP, Front Camera: 13MP f/2.2, OS: Android v10, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, WiFi Direct, Dual Band, Hot Spot, Bluetooth 5.0 A2DP, LE, GPS whit A-GPS, GLONASS, BDS NFC, Sensors: Fingerprint (side-mounted) accelerometer proximity compass, gyro, Non-removable Li-Ion 5000 mAh battery, P/N: SM-A325FZKGEUC
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ ИТ
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Кичево
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
Достапност по салони Сетек Радовиш
Достапност по салони Сетек Охрид 2
Достапност по салони Сетек Сити Мол
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555x180ss
  • 60Rati_555x180
  • 555-greenje
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG