Бренд: Huawei
Краток опис: Huawei Nano Memory Card 128GB, Customized Memory Card,NM Card,HS
Достапност:
Шифра: 47563

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Huawei Nano Memory Card 128GB, Customized Memory Card,NM Card,HS200,12.3mm*8.8mm*0.7mm (L*W*T),128GB,eMMC5.1-English Pack Version,Terminal Dedicated
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela