Бренд: ST
Краток опис: ST-32TE4700, 32" (82cm) Android SMART LED телевизор, Superior Te
Достапност:
Шифра: 49792
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 10,499 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

9,499 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 420 Ден.
48x КЛУБ РАТА: 219 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ST-32TE4700, 32" (82cm) Android SMART LED телевизор, Superior Technology, HD Ready, DVB-T/T2/DVB-C, CVTE 508, DUAL CORE процесор Cortex A7 x2 core @1.3GHz, графичка карта Mali400MPx2 core, 1GB RAM, 8GB ROM, Operating system Android 9, system upgradable by u-disk or online, Wifi вградено 802.11 b/g/n, USB port with PVR (Power Video Recording), Coaxial излез, Earphone излез, CVBS влез x1, RF x1, VGA влез (D-SUB) x1, HDMI x2, Component влез x1, Scart влез x1, CI+ Slot x1, Ethernet port RJ-45
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Гевгелија
Достапност по салони Сетек Крива Паланка
Достапност по салони Сетек Дебар
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555x180_WS_BT_SDA
  • 555x180_WS_TV_NB_IT_MOB
  • 555x180_procistuvaci
  • 555-greenje
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG