Бренд: ST
Краток опис: ST TX3 mini, Superior technology, 4K Android SMART Computer, And
Достапност:
Шифра: 72501
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена: 3,299 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

2,499 Ден.
12x КЛУБ РАТА: 215 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 111 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ST TX3 mini, Superior technology, 4K Android SMART Computer, Android 7.1, CPU: Amlogic S905w Quad Core ARM Cortex A53 @2GHz, GPU: Penta-core Mali-450MP GPU @ 750MHz, 4K video playing, 2GB DDR3 Memory, 16GB ROM Memory, Hardware decoding to 4K/2K, DLNA, HDMI 2.0, 3x USB2.0, Wifi, LAN RJ45, DC 5V, Remote controller, Black color
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
Достапност по салони Сетек Свети Николе
Достапност по салони Сетек Дебар
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
 • 555x180_saem_maj
 • 555222
 • 555x180wg
 • 555x180_mob
 • 555x180_I2T
 • aeg_electrolux
 • 555x180_sda
 • Setec Alati
 • 555gmin
 • Levenhuk-mini-slider
 • AAR
 • SAMSUNG