Бренд: ST
Краток опис: ST MXQ pro II, Superior technology, 4K Android SMART Computer, B
Достапност:
Шифра: 72496
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена: 2,299 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

1,495 Ден.
КЛУБ РАТА:
/ Ден. Производи со цена помала од 2000 ден. немаат можност да се купат на рати.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ST MXQ pro II, Superior technology, 4K Android SMART Computer, Black color, CPU RK3229 Quad core Cortex A7, 4K video playing, 1GB DDR3 Memory, 8GB ROM Memory, Mali 400 GPU, Hardware decoding to 4K/2K, Special XBMC player, HDMI 1.4, 4x USB2.0, SD card reader, LAN RJ45, DC 5V, AV RCA port, SPDIF, Android 7.1, Remote controller
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Кичево
Достапност по салони Сетек Охрид 2
Достапност по салони Сетек Крива Паланка
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
 • 555x180_saem_maj
 • 555222
 • 555x180wg
 • 555x180_mob
 • 555x180_I2T
 • aeg_electrolux
 • 555x180_sda
 • Setec Alati
 • 555gmin
 • Levenhuk-mini-slider
 • AAR
 • SAMSUNG