Бренд: SONY
Краток опис: SONY NWZW273SW.CEW, Waterproof Walkman MP3 Player, white, 1.77",
Достапност:
Шифра: 29457
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена:
6,990 Ден.
12x КЛУБ РАТА: 583 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 292 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
SONY NWZW273SW.CEW, Waterproof Walkman MP3 Player, white, 1.77", 4GB memory, AM/FM radio, Up to 8 hours of battery life, 3-minute Quick Charge, ZAPPIN searchin music withot see in the player, USB, In ear headphones integrated on the player - without cable, Rechargeable battery
Достапност по салони Сетек Гостивар
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
 • 555x180_saem_maj
 • 555222
 • 555x180wg
 • 555x180_mob
 • 555x180_I2T
 • aeg_electrolux
 • 555x180_sda
 • Setec Alati
 • 555gmin
 • Levenhuk-mini-slider
 • AAR
 • SAMSUNG